Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

На 6-й черговій сесії районної ради розглянуто 24 питання порядку денного

На 6-й черговій сесії районної ради розглянуто 24 питання порядку денного

20 травня відбулось пленарне засідання 6-ї чергової сесії Крижопільської районної ради 7 скликання, на якому депутатами районної ради було розглянуто 24 питання порядку денного.

Участь у засіданні сесії взяли:  заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації, громадськості.

На початку засідання голова районної ради  Петро Тамбовцев та голова райдержадміністрації Валентин Панчук від імені громади привітали з днем народження старійшину депутатського корпусу Володимира Григоровича Кубаля, побажавши йому многая літа і нагородивши  Почесною грамотою.

Петро Тамбовцев довів до відома депутатів, що 19 травня на мапі нашого району з’явився новий топонім: на виконання законів про декомунізацію Верховною Радою було прийнято постанову №4085  про перейменування більш як трьохсот населених пунктів, у тому числі й села Радянське, якому повернуто його історичну назву – Княжа Криниця.

У ході пленарного засідання сесії депутати районної ради  розглянули і підтримали такі питання: про сучасні підходи щодо запровадження енергозберігаючих технологій у закладах соціальної сфери територіальних громад району;  про внесення змін  та доповнень до рішення 18 сесії районної ради 6 скликання  від 31 січня 2014 року  №443 “Про Районну цільову соціальну програму  оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2017 року ”;  про внесення змін  до рішення  2 сесії районної ради 7 скликання від  09 грудня 2015  року №16 “Про районний бюджет на 2016 рік” тощо.

В питанні порядку денного “Різне”  було озвучено відповіді  на звернення депутатів Крижопільської районної ради до керівництва спеціалізованого підприємства  ДП  «Пропан» ПАТ «Житомиргаз»  з питання  забезпечення жителів району скрапленим газом та на звернення депутатів Крижопільської районної ради до керівництва, депутатського корпусу Піщанського району з питання відшкодування вартості лікування  хворих Піщанського району у Крижопільській ОЛІЛ. Також у “Різному” депутати не підтримали депутатський запит Семенюка Ю.В. із зауваженням: запит має бути конкретним, коректним і змістовним.

 Наприкінці засідання сесії голова районної ради  Петро Тамбовцев  подякував депутатам та усім, хто брав участь  в обговоренні питань порядку денного, за професіоналізм, оперативність та об’єктивний підхід до проблем, які сьогодні  вирішувались.

.