Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Міжнародний інвестиційний форум

 

 7 вересня  у Вінниці пройшов  Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України», на якому була присутня делегація від нашого району на чолі з головою райдержадміністрації Валентином Панчуком та заступником голови районної ради Іваном Русіном.

Мета Міжнародного інвестиційного форуму - активізація економічної співпраці, презентація інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.

Участь у заході взяли голова обласної ради Анатолій Олійник, заступники голови обласної ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, екс-Віце-прем’єр-міністр та міністр фінансів Словацької республіки, а нині – керівник стратегічної групи радників Прем’єр-міністра України Іван Міклош. Послухати панельні дискусії на форум приїхали народні депутати України та депутати обласної ради.

До Вінниці на VI Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» прибули понад 150 іноземних делегацій, аби не тільки познайомитися з інвестиційною привабливістю міста та області, а й втілити конкретні проекти.

Основними  темами, які обговорювали учасники інвестиційного форуму, були питання щодо посилення конкурентоспроможності регіонів. Зокрема, в зазначеній групі обговорень порушувались такі важливі питання, як впровадження інструментів підтримки українських експортерів та експортні можливості для малого-середнього бізнесу Вінниччини, експорт української агропродукції. Окремо розглянули інструменти додаткового залучення фінансування ОТГ.

В секції «Енергоефективість та енергоощадність – шлях до енергетичної децентралізації» обговорювались питання функціонування відновлювальних джерел енергії як засобу енергоефективності, енергоефективні ініціативи та питання розвитку «зеленої» енергетики. Також прозвучала ґрунтовна доповідь щодо енергетичної стратегії України та про розвиток сонячної енергетики у Вінницькій області. Досвідом Данії щодо запровадження схеми добровільних угод для промисловості поділився Рікардо Кюльхайм – консультант з технічних питань проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

До обговорень важливих тем на інвестиційному форумі долучилися Віце-прем’єр-міністр та міністр фінансів Словацької Республіки (2002-2006 та 2010-2012рр.), керівник групи радників Прем’єр-міністра України Іван Міклош, голова Наглядової ради Державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest), підприємець Юрій Косюк, головний інвестиційний радник Прем'єр-міністра України Даніель Білак та керівник Офісу з просування експорту (ExportPromotion Office), радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Мар’яна Каганяк.