Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Міжнародний день захисту дітей у районі

 

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

Свято, яке з цієї нагоди відбулося у  районному парку культури і відпочинку у перший день літа, дзвеніло веселими дитячими голосами, квітло посмішками, вирувало гарним настроєм, вабило розмаїттям барв стрічок, кульок, одягу, ніжило яскравим сонцем, вражало  творчими талантами, тішило  відчуттям того, що у наших дітей буде щасливе дитинство і гарне майбутнє. Діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і  майбутнє,  а дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя і здійснення мрій.

Саме про  них говорили зі сцени, вітаючи діток зі святом, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Круць,  заступник голови районної ради Іван  Русін, голова селищної ради   Олександр Третьяков,  начальник служби у справах дітей РДА Олена Дерев’янчук.  А ще бажали, щоб ті росли  здоровими та веселими, щоб прославляли свої родини та рідний край, щоб літній відпочинок був гарним, дні дитинства -  щасливими і  радісними, а мрії та бажання  - здійсненними. При цьому  з боку влади , яку представляють, пообіцяли  всіляко захищати права дітей, щоб ті у майбутньому  стали гарними громадянами  своєї  країни та жили у мирі.

Далі на учасників свята чекала цікава програма: святковий концерт за участю дитячих колективів районного Будинку культури та  солістів Крижопільської школи естетичного виховання, який  яскраво засвідчив,  що наша земля щедра на дитячі таланти, чекали ігри, конкурси, розваги, гра-квест, майстер - класи  із прикладного мистецтва, у яких  діти активно брали участь.  Також того дня вони мали можливість досхочу накататись на атракціонах, адже ті  працювали  безкоштовно.  А ще – поласувати морозивом, хот-догами, посмакувати холодними солодкими напоями,   різними смаколиками, поспілкуватися між собою, продемонструвати свої таланти батькам, рідним, учителям… Словом, діти мали  мали можливість святкувати на повну. Відтак енергія і радість, які пломеніли  у їх  очах, здається, одразу не згаснуть по святі, а ще довго-довго  зігріватимуть  маленькі  душі та серця, на що, власне, і розраховували організатори свята та всі ті, хто був причетний до його проведення.

За матеріалами районної газети «Сільські новини»