Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Міжнародна акція Запали свічку памяті

 

1 вересня 2018 року, за 85 днів до Дня пам’яті жертв Голодомору, який цього року відзначається 24 листопада, Україна і світ розпочали вшановувати загиблих  під час геноциду 1932-1933 років українців.

         1 вересня в Києві розпочалася  Міжнародна акція «Запали свічку пам'яті», яка протягом 85-ти днів проходитиме у 85 куточках світу. Першу акцію в столиці України присвячено пам’яті дітей, яких убив злочинний сталінський режим страшною зброєю — голодом.

         Мета акції - об’єднати українців усього світу та іноземних громадян задля пам’яті про один з найбільших злочинів в історії людства ХХ століття. Публічний захід, який буде продовжуватися щодня, в іншому місті, в іншій країні світу, завершиться у Києві, 24 листопада 2018 року, на День пам’яті жертв Голодомору. Акція стартувала на території Національного музею «Меморіал жертв Голодомору». Цього дня були зачитані імена та прізвища 85 померлих дітей під час Голодомору,  учасники події вшанували пам'ять загиблих та запалили свічку, також відбулась Панахида за померлими і відкрилась виставка «Вкрадене дитинство: діти в роки Голодомору 1932-1933 рр.». Міжнародна акція ініційована Світовим Конгресом Українців, підтримана  Міністерством закордонних справ України, Українським інститутом національної пам’яті та Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору».

            Запаліть у суботу свічку пам’яті…