Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Мітинг-реквієм до річниці Майдану

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в райцентрі пройшов мітинг-реквієм. Крижопільчани присвятили його подвигу учасників Революції гідності, тим, хто в боронив волю і кращу долю України.

Вшанувати пам’ять людей громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, прийшли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, районних осередків політичних партій та громадських організацій, духовенства, трудових колективів, учнівська молодь,  громадськість селища.    

Хвилиною мовчання крижопільчани вшанували пам’ять про невинно загиблих людей, поклали квіти  до пам’ятного знака «Борцям за волю України».

Під час мітингу  за стійкість та мужність, зразкове виконання службового обов’язку, що були виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час виконання  бойових  завдань у зоні проведення  антитерористичної  операції за поданням Ради спілки учасників АТО, районної державної адміністрації та районної ради учасників АТО нагороджено  нагрудним знаком « Гідність та Честь» та  медаллю «За оборону рідної держави».

Медаллю «За Гідність та Патріотизм» за самовіддану та активну діяльність, спрямовану на організацію волонтерського руху в районі, свідому громадську позицію та патріотизм  нагороджено керівників місцевих засобів масової інформації – Світлану Байду і Світлану Чепіль та фермера Петра Русіна.

Грамотою районної громадської організації " Спілка учасників АТО " за благодійність, надання всебічної підтримки учасникам антитерористичної операції, сприяння зміцненню патріотичного духу у суспільстві нагороджено ряд волонтерів, у тому числі – депутата районної ради Андрія Капріцу та Голубецького сільського голову Олега Коваля.

Відзнаки вручили голова райдержадміністрації Валентин Іванович Панчук, голова районної ради Петро Серафимович  Тамбовцев, голова районної громадської організації «Спілка учасників АТО» Юрій Дмитрович Савченко.