Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

"Минулий рік, незважаючи на колосальні труднощі, крижопільчани прожили гідно", - відзначив на колегії голова РДА В.Панчук

3 лютого 2015 року відбулось засідання колегії райдержадміністрації.

Перед початком роботи колегії її учасники хвилиною мовчання  вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за незалежність нашої держави, за її цілісність у ході бойових дій на Донбасі.

Колегія розглянула підсумки роботи господарського комплексу по виконанню програми соціально – економічного та культурного розвитку району в 2014 році та основні напрямки діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування щодо її реалізації у 2015 році.

З доповіддю виступив голова районної державної  адміністрації Валентин Панчук. Він, зокрема, відзначив, що минулий рік, незважаючи на колосальні труднощі, крижопільчани прожили      гідно.

«В цілому галузі економіки працювали стабільно і прогнозовано.

Район  за   рейтинговою оцінкою економічних і соціальних показників 9-ти місяців  зайняв почесне друге місце  серед районів області.

Дуже багато довелось займатись питаннями, пов’язаними з подіями в Криму та на Сході України. Внесок крижопільчан у підтримку наших воїнів на Сході, у процес збереження нашої державності становить понад 1млн.100тис. грн.

На сьогодні в районі постійно перебуває 98 сімей або 134 переміщених особи з Донецької та Луганської областей. Усі ці люди попадають під державні програми, мають можливість користуватися пільгами та соціальними дотаціями, гарантованими державою.

Постійне спілкування з людьми, напрацювання спільних підходів, побудова відносин влади і жителів територіальних громад на діалозі забезпечували району стабільність, гуманітарний та соціальний спокій», - зазначив голова райдержадміністрації.

Далі Валентин Іванович детально проаналізував розвиток кожної з галузей, зупинився на проблемах, які доводилось вирішувати і які стоять на порядку денному у нинішньому році.

В обговоренні питання виступили Сузанська Людмила Степанівна – перший заступник начальника Крижопільської об’єднаної податкової інспекції,  Краківський Сергій Олександровичч – начальник відділу Держземагенства у Крижопільському районі, Войтенко Любов Андріївна – директор районного центру зайнятості, Янковий Володимир Іванович – Шарапанівський сільський голов, Бреус Людмила Вікторівна –виконуюча обов’язки заступника директора по виробництву ПАТ «Крижопільський цукровий завод», Горбатенко Руслан Васильович – начальник реєстраційної служби управління юстиції у Крижопільському районі, Коваль Олег Володимирович – Голубецький сільський голова, Магуран Віктор Миколайович – голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу, а також заступник голови районної ради Тамбовцев  Петро Серафимович.

У своєму виступі заступник голови районної ради підкреслив, що успіхи у соціально-економічному розвитку будь-якої адміністративно-територіальної одиниці прямо залежать від того, наскільки успішно представницька влада взаємодіє із виконавчою. Для нашого району  порозуміння і плідна взаємодія обох гілок влади вже стали доброю традицією. Це дає змогу працювати злагоджено, без зайвих амбіцій. Як показала практика, саме при такому підході вдається знаходити вірні рішення при розгляді найгостріших проблем життєдіяльності району і працювати на загальну справу - підвищення добробуту наших людей. Для виборців ми влада, яка повинна відповідати за все, що робиться в районі. Петро Серафимович зупинився на прикладах тісної співпраці РДА та районної ради в питаннях благоустрою, грантової діяльності, допомоги воїнам АТО і насамкінець наголосив: попереду в органів виконавчої влади та місцевого самоврядування ще багато роботи, але головними завданнями на сьогодні залишаються питання миру та стабільності не лише в районі, а й в Україні. Ми повинні пам’ятати, що тили мають бути надійними, консолідованими, і саме від персональної відповідальності кожного з нас залежить майбутнє нашої України.

З інформацією «Про хід виконання Указу Президента України від 30.12. 2013 № 717/2013 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури і мистецтва в Україні» на колегії виступила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Кройтор Оксана Василівна.

За підсумками обговорення питань колегії, враховуючи пропозиції виступаючих, буде прийнято розпорядження голови райдержадміністрації.