Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Кущовий семінар з написання та реалізації грантових проектів

 

Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування вже третій рік поспіль проводить навчальні заходи для представників територіальних громад області стосовно грантової діяльності, і це дає гарний результат для підвищення кількості та якості поданих на конкурс проектів. Завершальним етапом серії кущових семінарів з написання та реалізації грантових проектів став семінар у Бершаді, який відбувся 22 листопада. У його роботі взяла участь і делегація нашого району.

Перший заступник Керівника Секретаріату ВОАОМС, Керівник Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей наголосив на важливості грантової діяльності для розвитку громад.

Лектори донесли представникам громад Вінниччини важливість роботи щодо залучення позабюджетних коштів для розвитку.

Про те, як працювати з грантодавцями, яких помилок уникати та на що звертати увагу при роботі з ними, розповіла головний спеціаліст Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Вікторія Захарчук.

Завідувач Центру промоцій та зовнішніх зв’язків Аліна Саволюк виступила з інформацією про можливості пошуку партнерів для реалізації грантових проектів та особливості роботи з ними.

Також в кущовому семінарі взяли участь експерти. Радник з регіонального розвитку Вінницького ВП Центру розвитку місцевого самоврядування Юрій Войціцький провів з учасниками семінару заняття на тему «Основи роботи з проектною заявкою». Зокрема, поділився тим, як переконати донора профінансувати проект, навівши приклади ідей для обґрунтування. Під час цього виступу пан Юрій залучив учасників до активного обговорення ідей проектів та особливостей їхньої реалізації.

Заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та організацій Вінницької області Сергій Войтенко доніс до учасників заходу інформацію про організацію співробітництва територіальних громад. Увагу було зосереджено на законодавчому підґрунті укладання договорів про співробітництво громад.

Директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталя Гижко під час свого виступу висвітлила перспективи залучень інвестицій в громади. Окрім цього, вона акцентувала увагу на можливостях, які надає співробітництво громад, при цьому висвітливши кращі практики районів у цьому напрямі.

Експерт-координатор 15 Обласного конкурсу проектів розвитку громад Віктор Іщук розповів про розвиток конкурсу з того часу, як його адміністратором стала ВОАОМС. Під час свого виступу він наголосив, що проектний менеджмент – це наше майбутнє.