Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Куницька сільська рада - переможець конкурсу на кращу організацію робіт з благоустрою

10 червня 2014 року відбулося засідання робочої групи з організації і проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області. Провів засідання  перший заступник голови обласної ради Ігор Кревський. Під час наради були підбиті підсумки роботи та визначені переможці проведення двомісячника.

Розпочинаючи засідання, Ігор Кревський зауважив, що відповідно до розпорядження голови обласної ради «Про проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області» від 17 березня 2014 року №28, за активної участі депутатського корпусу в області проведена значна робота з благоустрою населених пунктів та впорядкування територій.

Зокрема, за підсумками виконаних робіт, площа нових лісових насаджень становить 1110 га; впорядкованих територій, парків, скверів, алей – 924 га; створено 20 нових парків площею понад 14 га, висаджено 895805 дерев, ліквідовано 1420 стихійних сміттєзвалищ; розчищено і впорядковано 835 джерел; створено 179 нових дитячих та спортивних майданчиків. На ці та інші види робіт витрачено 1 млн. 900 тис. грн.

Перший заступник голови обласної ради підкреслив, що цього року при проведенні двомісячника було акцентовано увагу на інформаційно-просвітницькій роботі серед населення. Відтак, проведено 15 прес-конференцій, 112 засідань «круглих столів», 82 конкурси і фестивалі, 76 радіо та телепередач, надруковано 136 статей у пресі, 60 повідомлень на веб-сайтах.

За підсумками проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області, визначено 18 переможців серед сільських рад, а також по одному переможцю серед селищних, міських рад міст обласного значення та міських рад районного значення. Сума коштів, виділених для нагородження переможців, становить 150 тис. грн.

Серед сільських рад до переможців двомісячника благоустрою населених пунктів області віднесено

Куницьку сільська рада Крижопільського району, який із обласного бюджету як грошову премію виділено  6,5 тис. грн.