Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Круглий стіл

27 жовтня 2016 року в рамках проведення громадських обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад в смт Крижопіль в приміщенні сесійної зали Крижопільської селищної ради відбувся круглий стіл із депутатами Крижопільської ради. На захід також було запрошено голову Крижопільської районної ради П.С.Тамбовцева, першого заступника голови Крижопільської райдержадміністрації В.М.Пастушенка, засоби масової інформації.

Під час свого виступу селищний голова О.М.Третьяков загострив увагу присутніх на необхідності активно працювати із громадськістю з метою більш детального вивчення думки та настроїв населення щодо процессу об’єднання. Також висловив думку, що створення ОТГ є процесом необхідним, оскільки має на меті підвищення рівня доступності для населення адміністративних послуг, інфораструктури, освітніх та медичних послуг.

Голова районної ради П.С. Тамбовцев у своєму виступі коротко зупинився на питанні планування добровільного об’єднання територіальних громад та повідомив, що в Крижопільській райдержадміністрації було створено робочу групу з питань об’єднання, розроблено та затверджено перспективний план створення ОТГ для Крижопільського району у складі двох  об’єднаних  територіальних  громад – Крижопільської та Городківської.

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Скалій В.В. детально зупинився на поетапності процессу об’єднання, повідомив про заходи, які передбачені законодавством для кожного етапу, роз’яснив вимоги, яких необхдно дотримуватись при плануванні ОТГ, довів до присутніх інформацію про власні та делеговані повноваження, яких набуде ОТГ після об’єднання, а також коротко охарактеризував основні моменти, які стосуються наповнення бюджету об’єднаної громади, структури керівництва ОТГ, повноваженнях голови, ради громади та старост населених пунктів ОТГ.

Депутати селищної ради протягом найближчого тижня  будуть здійснювати опитування жителів селища з метою вивчення громадської думки.

Результати громадських обговорень будутьузагальнені та відповідно до них будутьнаданіпропозиціїщодоприйняттярішення на сесіїселищної ради.

В рамках громадськихобговореньтакожпланується провести ряд зустрічей із трудовими колективами селища.