Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільщина втратила ще одного захисника України

Під час виконання службових обов’язків у районі виконання спеціальних завдань у Новотроїцькому районі Херсонської області загинув крижопільчанин  Клусов Максим Олегович.

12 липня автомобіль з чотирма військовослужбовцями  рухався по маршруту С.Асканія Нова – Молочне Новотроїцького району Херсонської області. Близько 17 години 40 хвилин  сталася страшна дорожньо-транспортна пригода, під час якої Максим отримав важкі травми  і загинув на місці.

Максим народився 13 вересня 1993 року. Навчався у Крижопільській СЗШ №1, Крижопільському професійно- будівельному ліцеї.

У серпні 2016 року пішов на військову службу за контрактом. Служив у військовій частині А-1325 Військово-морських сил, яка дислокована у Одеській області, був командиром бойової машини розрахунку реактивного артилерійського взводу реактивної артилерійської батареї реактивного артилерійського дивізіону.

Страшне горе прийшло насамперед до мами Максима – Світлани Юріївни, яка проживає у Крижополі і виховує ще одного семирічного синочка Сашу. Неймовірно болючу втрату понесла  і Крижопільщина, адже втратила ще одного захисника України – справжнього мужнього патріота.

Крижопільська районна рада та районна державна адміністрація сумують з приводу трагічної загибелі під час виконання службового обов’язку  військовослужбовця Клусова Максима Олеговича і висловлюють  глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.

Розпорядженням Крижопільського селищного голови О. Третьякова   у зв’язку із загибеллю під час виконання службових обов’язків  крижопільчанина  Клусова Максима Олеговича,  субота,  15 липня, у смт Крижополі було оголошено Днем жалоби.

Саме у цей день у Крижополі поховали Максима. 

Вічна пам'ять герою!