Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільщина відзначила 69-ту річницю Перемоги

9 травня 2014 року в райцентрі пройшов традиційний мітинг-реквієм з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр..

Перед початком мітингу благочинний  району о. Миколай та настоятель Свято-Миколаєвського храму селища о.Віталій відправили панахиду за загиблими.   

Ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років урочисто зустрічали на площі представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники осередків політичних партій і громадських організацій, представники підприємств, установ, організацій, громадськість, гості селища; учні  вручили їм квіти.

Перед учасниками мітингу виступив голова районної державної адміністрації Валентин Панчук, який звернувся зі словами глибокої вдячності до ветеранів війни, тих, хто у роки війни став на захист рідної землі, хто ціною власного життя врятував світ від фашистських загарбників. Зокрема, зазначив: «Важко переоцінити роль України у Другій світовій війні, її внесок у здобуття перемоги. Найтрагічнішими є соціальні втрати – загибель людей у боях з ворогом, розстріляне, вивезене на каторжні роботи мирне населення. Ці втрати України у Другій світовій війні перевищили 10 млн. чол. Мужньо билися на фронтах Великої Вітчизняної мешканці району, серед них - 902 жителі Крижополя. Всього ж майже 6700 жителів району загинуло на полі бою, пропало безвісти, страчено ворогами.Крижопільщину прославили імена наших земляків, Героїв Радянського Союзу Олега Бичковського та Романа Сміщука. 9 братських могил, 8 солдатських поховань, 23 пам’ятники загиблим воїнам та 3 меморіали на території району є  свідками тих далеких подій. Нова українська влада, незважаючи на складну соціально-економічну ситуацію, буде робити все для того, щоб ветерани Великої Вітчизняної війни відчували турботу з боку держави та суспільства. Нехай панують мир, злагода та єдність на нашій рідній українській землі».

Від ветеранів війни і праці учасників мітингу привітала Марія Матковська.   

Теплі слова вдячності та глибокої поваги на адресу ветеранів звучали у виступі  військового комісара Крижопільсько - Піщанського об’єднаного військового комісаріату, підполковника Олега Стецюка, у вітанні учениці СЗШ І-ІІІ ст. №1 райцентру Богдани Лапій.

Від учасників мітингу до пам’ятного місця  покладено живі квіти.

Мітинги, урочисті збори, інші святкові заходи з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років  з врученням  пам’ятних подарунків від органів виконавчої влади та місцевого самоврядування пройшли в усіх територіальних громадах району.