Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільщина готується до проведення Всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації Валентина Панчука від 13 березня 2015 року № 41 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району» у період проведення весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району передбачено проведення суботників 4 та 25 квітня 2015 року.

Відповідним розпорядженням затверджено  заходи  з організації весняної акції з благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів. Виконкомам селищної і сільських рад, керівникам підприємств та організацій, власникам та користувачам земельних ділянок (паїв) рекомендовано провести санітарну очистку та підтримувати в належному санітарному стані смуги відведення автомобільних доріг та лісозахисні насадження, які прилягають до даних земельних ділянок.

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «День довкілля» буде проводитися очистка територій, прилеглих до адміністративних будівель та приведення їх в належний естетичний та санітарний стан. Також буде проводитись відновлення лісових насаджень. До участі у акції запрошуються працівники різних районних установ, підприємств та організацій, учнівська молодь та небайдужа громадськість.

Долучімося до Всеукраїнської акції і зробимо Крижопільщину чистішою.