Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільщина готується до проведення весняної акції з благоустрою

 

З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення головою райдержадміністрації  Валентином Панчуком прийнято розпорядження від 05 березня 2018 року № 39 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району».

Даним розпорядженням затверджено  план заходів  з організації весняної акції з благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів, що обов’язкові до виконання протягом березня – квітня поточного року.

Виконкомам селищної та сільських рад, керівникам підприємств та організацій, власникам та користувачам земельних ділянок (паїв) рекомендовано вжити заходів що спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан території населених пунктів району, смуг відведення автомобільних доріг та лісозахисних насаджень, які прилягають до даних земельних ділянок.

Особливу увагу приділити санітарному очищенню території меморіальних комплексів, місць масових поховань померлих та загиблих військовослужбовців, в т.ч. які загинули у війнах, під час проведення антитерористичної операції та захисту територіальної цілісності держави.

Відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури  райдержадміністрації проводяться  щотижневі підсумки роботи по виконанню зазначених заходів.

         Долучімося до організації та проведення весняної акції з благоустрою - і зробимо Крижопільщину чистішою.

 

 За матеріалами відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та  інфраструктури  РДА