Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільчани зустрічали воїнів-земляків

18 листопада 2014 року крижопільчани зустрічали воїнів-земляків – учасників антитерористичної операції на Сході України.

Не дивлячись на вже пізній для цієї пори року час – десь біля 22 год. – біля районного Будинку культури зібралось дуже багато людей: від найменших, яким уже час спати, до найстарших, які про війну знають з власного життя. На чиєсь не зовсім обдумане запитання «ви зустрічаєте когось з рідних, знайомих?» у відповідь чулось: «Ні, але дуже хочеться подякувати цим людям, воїнам, справжнім чоловікам за те, що вони захищають Україну і нас. І розповісти про героїв усім, хто не зміг сьогодні прийти на зустріч. По-іншому не можу».

Воїнів-земляків зустріли маршем оркестру, квітами, сльозами радості, а ще гучним скандуванням: «Герої! Герої! Герої!» та «Слава Україні! Героям слава!». Герої ж скромно запитували, де їм краще стати в живому коридорі людей, чи можна закурити, пакунки з допомогою пропонували відправити в зону АТО їхнім побратимам – там їм вона потрібніша.

Воїнів привітав голова райдержадміністрації Валентин Панчук. Від імені усіх крижопільчан він подякував військовослужбовцям за мужність та героїзм, за вірність Україні та українському народу. Висловив впевненість, що завдяки героям, яких зустрічають крижопільчани, Україна й надалі писатиме свою історію як єдина, соборна і незалежна європейська держава. Спільними зусиллями зможемо відстояти кордони з Російською Федерацією, побороти її агресію, повернути мир та  побудувати гідне, щасливе, заможне життя в Україні.

«Згодом ви повернетесь до лав Збройних сил України і продовжите звільняти нашу землю від терористів. Ви – майбутнє України. Ми вас чекаємо після виконання обов'язку, щоб ви прийшли будувати таку країну, яку б хотіли передати своїм дітям та онукам», - сказав керівник району.

Під час зустрічі воїнів-земляків було дуже багато українських стягів, двічі лунав Державний Гімн України. Слава Україні! Героям слава!