Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільчани вшанували своїх земляків - учасників та загиблих внаслідок аварії на ЧАЕС

25 квітня 2017 року, у рамках заходів з відзначення чергової річниці Чорнобильської катастрофи,  у районному Будинку культури відбулася зустріч керівників району з крижопільчанами - учасниками ліквідації аварії.

Перед учасниками заходу виступив голова райдержадміністрації Валентин Панчук. Він, зокрема, зазначив, що це випробування дало українцям відчуття єдності, породило могутню енергію мужності, солідарності, жертовності і співчуття.

Чорнобиль показав, що ми, українці, сильний народ, здатний подолати навіть атомного демона.

Керівник району висловив слова щирої вдячності за самовідданий подвиг і патріотизм мужнім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, побажав усім  доброго здоров’я, міцності духу, благополуччя і мирного неба.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення в районі 31-их роковин Чорнобильської катастрофи» особам 1-ої, 2-ої та  3-ої категорій, які постраждали внаслідок аварії на атомній станції, та 3 вдовам померлих ліквідаторів вручено адресну грошову допомогу. Її вручили голова районної  державної адміністрації Валентин Панчук та  заступник голови районної ради Іван Русін.

Для  учасників заходу прозвучали пісенні композиції у виконанні аматорів районного Будинку культури та викладачів школи естетичного виховання.

Працівники районної бібліотеки підготували розповідь про події далекого 1986 року, представивши учасникам зустрічі виставку літератури, фото учасників ліквідації аварії.

Завершилась зустріч покладанням живих квітів до пам’ятного знака на честь крижопільчан – учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, який було урочисто відкрито в райцентрі торік з нагоди 30-річчя Чорнобильсьської катастрофи.

У заході з вшанування учасників ліквідації аварії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць та Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков.