Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільчани вшанували своїх визволителів, своїх захисників

Крижопільщина відзначила 71-у річницю визволення від фашистських загарбників у роки Другої світової війни.

З нагоди пам’ятної дати 16 березня у райцентрі  відбувся  мітинг – реквієм. У заході взяли участь керівники району – голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Анатолій Стратієвський, представники підприємств, організацій, установ, осередків політичних партій та громадських організацій, учнівська молодь. 

Учасники мітингу вшанували пам’ять тих, хто обороняв район у далекому 1941-му  році, хто звільняв Крижопільщину у березні 1944-го року.

Всього на фронтах війни загинуло та пропало безвісти 6700 жителів Крижопільського району.

Дев’ять братських могил, вісім солдатських поховань, двадцять три пам’ятники загиблим   воїнам та 3 меморіали на території району нагадують про ті  жорстокі бої.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих на Майдані під час Революції гідності, хто захищав європейський вибір, незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також  героїв – земляків -  Олександра Савченка, Сергія Бойка, Андрія Долейка, Володимира Андріяша, Олександра Колівошка та Юрія Мельника, які  загинули під час виконання свого військового та громадянського обов’язку  на Сході України.

Вони перейняли почуття відповідальності за долю країни та народу, яке проявили захисники Вітчизни 70 літ тому. І сьогодні вже їхні короткі життя є прикладом патріотизму, мужності, служіння Батьківщині.

До Меморіалу загиблим воїнам лягли живі квіти, багато живих квітів…