Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільчани вкотре долучилися до збору коштів для війських, наших земляків, котрі сьогодні служать на Сході

Небайдужі жителі Крижопільщини вкотре долучилися до збору коштів, аби допомогти тим, хто нині, захищаючи нашу державу, знаходиться у зоні небезпеки. Сьогодні  військові, наші земляки, служать на Сході і беруть участь в АТО. І саме зараз, у цей нелегкий для країни час, їм потрібна будь-яка допомога і підтримка.

З часу відкриття  спеціально призначеного рахунку «Крижопільське козацтво» надійшло 96 тис. грн., які були спрямовані на підтримку Збройних сил України. Долучились до збору коштів підприємці, фермери, працівники різних установ, підприємств та організацій, жителі району.

На минулому тижні, на зібрані кошти,  закуплено  речі та товари першої необхідності для  кожного нашого солдата. Іменні набори рганізатори «взяли на перо» – зафіксували перелік  та  кількість у відповідних відомостях та доставлять до військових.

Хочеться подякувати усім небайдужим людям за пітримку, адже саме з таких маленьких кроків – підтримки ближнього свого, небайдужості, чуйності – починається великий шлях громадянського суспільства. А оця допомога, яку кожен вніс для захисту своєї Батьківщини, додає нашим захисникам на кордонах та блок-постах сил і впевненості, патріотизму і віри в краще майбутнє.

Довідково:

Для наших бійців закуплено: камуфляжні костюми, плащ-палатки, розвантажувальні жилети, берци, спальні мішки, білизну, засоби гігієни, посуд та продуктові набори.