Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільчани відзначили День захисника України

 

День захисника України, який відзначається відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 «Про День захисника України», – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України.

11 жовтня, з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості крижопільчан, які присвятили своє життя служінню українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій біля пам’ятника на честь мужності і самопожертви земляків-учасників антитерористичної операції,  які загинули на Сході України, відбувся урочистий мітинг.   

Квітами та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих крижопільчан.

Продовжились урочистості у районному Будинку культури. 

Голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев привітали всіх присутніх зі святом та нагородили учасників АТО, козаків  Крижопільського козацтва   Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, районної державної адміністрації та районної ради та грошовими винагородами.

«В цей день ми ушановуємо захисників України, козаків і воїнів Української Повстанської Армії, які боролися за волю. Ми зобов’язані пам’ятати ціну нашої незалежності.  Як і наші предки українці  сьогодні захищають кордони України.  Я дякую всім, хто в такий відповідальний для держави період став до лав захисників рідної землі: військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам, усім тим, хто допомагав і продовжує надавати допомогу у зоні ООС. Здоров’я вам, миру, сімейного затишку та добра!», – зазначив у своєму виступі голова районної ради Петро Тамбовцев

Сім'ям загиблих учасників АТО від районної державної адміністрації та районної ради вручено грошові винагороди.

Офіційна частина супроводжувалася святковим концертом.

У заходах взяли участь  голова громадської організації «Спілка учасників АТО» Юрій Гандзюк,  духовенство, батьки та родини загиблих у АТО мешканців району,  представники інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації району.

Окрім цього, 11 жовтня в районному парку культури та відпочинку відбулися козацькі розваги.