Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільчани відзначили День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Президент України Петро Порошенко підписав указ від 09.11.2015 року №633/2015 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи».

Святий обов’язок кожного українця у цей день згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу. У їх когорті – герої Небесної сотні та українські вояки, котрі загинули під час антитерористичної операції на сході України. Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь. Вони навіки мають залишитися  у наших серцях.

21 листопада у райцентрі  біля пам’ятного знака «Борцям за волю України» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Петро Тамбовцев, їх заступники, керівники та працівники установ, підприємств та організацій,  громадськість району.

Від молоді району звучали патріотичні рядки, присвячені бійцям, що загинули, захищаючи нашу незалежність. Аматори районного Будинку культури у своїх піснях відтворили сумні події майдану.

По завершенню заходу присутні поклали живі квіти до пам’ятного знака та вшанували загиблих хвилиною мовчання.