Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільчани віддали шану героям землякам

15 березня 2019 року, біля Меморіалу загиблим в роки Другої світової війни землякам, відбувся мітинг-реквієм, приурочений 75-й річниці визволення Крижопільщини від нацистських загарбників, у якому взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Валентина Круць та заступник голови районної ради Іван Русін, Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков, представники трудових колективів, організацій, установ, осередків політичних партій та громадських організацій, учнівська молодь. 
Крижопільчани віддали шану героям-землякам, які боронили рідну землю, визволяючи наш район від нацистських окупантів.
Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту.  Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової та крижопільчан, які загинули під час виконання свого військового та громадянського обов’язку  на Сході України.

До Меморіалу загиблим воїнам та пам’ятника землякам, які загинули, відстоюючи незалежність України, цілісність її території, лягли живі квіти.

Шануймо і пам'ятаймо всіх, хто захищав нашу землю від нацистських загарбників, пишаймося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.