Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільчани привітали прикордонників

З нагоди Дня прикордонника голова районної ради Анатолій Стратієвський та заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць привітали особовий склад відділу прикордонної служби «Болган» Могилів-Подільського прикордонного загону.

«Сьогодні прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів України, збереженні цілісності кордонів держави, її незалежності.

Вас - вартових державного кордону з Вінниччини, як і ваших товаришів, що служать у прикордонних військах України, - завжди поважаємо  і шануємо, бо ви – наша надія, наш захист», - сказав Анатолій Стратієвський.

«Ви постійно на сторожі рубежів Батьківщини, а ваша нелегка служба, ваш професіоналізм, витримка й сміливість, стійкість та мужність є яскравим прикладом для підростаючих поколінь», - відзначила у своєму вітанні Валентина Круць.

Керівники району відзначили інспекторів прикордонної служби Анатолія Круця та Олексія Єрофеєва Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, цінними подарунками.

Отримали подарунок прикордонники напередодні свята і від директора ТОВ «Крижопільський елеватор» Володимира Нагірняка.

Крижопільчани побажали прикордонникам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою, аби любов до України й людська шана надихала на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

Висловили впевненість, що вони й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян.

Військові подякували за вітання та допомогу, яку район надає відділу прикордонної служби.