Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крижопільчани масовими спортивними та розважальними заходами відзначили 20-у річницю Конституції України та День молоді

26 червня 2016 року на районному стадіоні «Колос» пройшли урочистості з нагоди 20-ї річниці проголошення Конституції України та Дня молоді. Серед основних заходів - районні спортивні ігри серед команд сільських територіальних громад.

Усі радо вітали організаторів та гостей свята: голову районної державної  адміністрації Валентина Панчука, голову районної ради Петра Тамбовцева, Крижопільського селищного голову Олександра Третьякова,   заступника начальника управління фізичної культури і спорту Вінницької обласної державної адміністрації Олександра Олійника, голову відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області Павла Хникіна, заступника голови Вінницької обласної організації  Всеукраїнського фізкультурного спортивного товариства «Колос» Вадима Мохника.

Гучними оплесками трибуни зустрічали команди сільських територіальних громад, цього року кількість заявок на участь зросла і становила 17 з 19 сільських громад.

Під звуки козацького маршу юнаки та дівчата у українських вишиванках внесли на стадіон Державний Прапор України, учасники спортивного забігу – символічний олімпійський вогонь, який запалив від вічного вогню, що біля Меморіалу загиблим у Другій світовій війні, та передав учасникам забігу Павло Хникін, неодноразовий учасник Олімпіад, заслужений майстер спорту України, майстер спорту міжнародного класу. 

Пролунав Державний Гімн України.

Прологом свята стали виступи дітей, у їх виконанні глядачі побачили український народний танець, флеш-моб, показові виступи з рукопашного бою.

А далі увага присутніх була прикута до спортивних ігор. 

Це були змагання з міні-футболу, волейболу, гирьового спорту,  шашок, легкоатлетичний крос, перетягування линви.

Звертаючись до учасників змагань, усіх присутніх на святі голова райдержадміністрації Валентин Панчук сказав: «В районі стає доброю традицією проводити в кінці червня літні спортивні ігри. Як і торік, цей масовий захід, усі заходи, що пройдуть  сьогодні на районному стадіоні, спортивних площадках, в парку культури і відпочинку, вулицях райцентру, - присвячені Дню Конституції України, 20-ту річницю якої 28 червня відзначає держава.

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання  з нагоди Державного свята,  побажання здоров'я, миру, злагоди, благополуччя, успіхів у праці, нових звершень на благо Крижопільщини та України!

Давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас. І нам під силу захистити кордони держави, збудувати суспільство, в якому будуть умови для всебічного розвитку людини, в тому числі і розвитку спорту, де будуть панувати гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матеріальний достаток буде відповідати якості праці кожного».

Окрім цього, до уваги крижопільчан та гостей району у цей день в парку культури та відпочинку було організовано виступ народного аматорського духового оркестру районного Будинку культури, гала-концерт зірок естради Крижопілля, виступ народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Вернісаж», конкурс «Караоке».

Впродовж дня в парку культури та відпочинку працював екомайданчик: виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва; майстер-клас з виготовлення іграшок та сувенірів з екоматеріалів.

До послуг учасників свята було багато торгових точок, з прохолодними напоями, морозивом, шашликами, а також іграшками для дітей.  

Переможцями змагань стали команди територіальних громад сіл Городківка, Крикливець та Соколівка. Грамотами, кубками, призами відзначено також переможців у видах змагань.

Головним же призом для всіх – і учасників, і уболівальників, і просто глядачів – став той позитивний настрій, який супроводжував крижопільчан та гостей району у цей день і якого вистачить ще на багато днів.

Завершився святковий день футбольним матчем між командами Крижополя та Піщанки.