Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Крикливецький сільський голова звітував перед громадою

22 березня 2018 року відбулися загальні збори громадян в с.Крикливець, на які були запрошені  жителі сіл Крикливець та Іллівка. На сході села були присутні   Пастушенко Валентин Миколайович – заступник голови районної  державної адміністрації,  генеральний директор ПРаТ «ПК Поділля»  - Гавріш О. О., завідуючий    Крижопільським    виробничим   підрозділом -  Максимчак В. Д.,  депутати Крижопільскої районної ради Шевчук Г. П. та Корчовий О. К., депутати місцевих рад, Крижопільський селищний голова- Третьяков О.

  На загальних зборах громадян були присутні 73 жителі села.

          Сільський голова  Смішний Олексій Васильович  у своєму звіті підсумував  результати своєї роботи  та органів місцевого  самоврядування в цілому, а також роботу  депутатського корпусу. Основну увагу було приділено   благоустрою населеного пункту та наведенню порядку на території села. Наголосив на необхідності  навести лад у використанні питної води. Відремонтувати дві артезіанських свердловини,які не використовувались більше 20 років.

Сільський голова  довів до громади села план робіт на 2018 рік.

У своєму  виступі  Смішний Олексій Васильович  закликав  жителів села по можливості  брати активну участь у підтриманні порядку на селі, а також висловив  слова подяки директору  ПРаТ «ПК Поділля» Гаврішу О. О., директору  СТОВ « Кряж і К»  Дабіжі В. М., депутатам сільської ради Гуменіву  І. М., Андріїшину В. М., Гичак О. В., Шевчук М. О. Войтесяку С. А. Андріїшену О. В.  та Крижопільській районній раді і райдержадміністрації за підтримку та тісну співпрацю.

         Жителі села, які були присутні на  загальних зборах  громадян, обговорили плани на 2018 рік та визначили першочергові пріоритетні напрямки розвитку нашого села, затвердили Програму соціально-економічного розвитку села на 2018 рік.

Серед пріоритетних завдань:

1.Допомога СЗШ на харчування дітей 1-4 класів - 70,742 тис.грн

2. Субвенція на медицину - 8 тис.грн

3. Соціальний захист і соціальне забезпечення - 31,459 грн

4.На заходи в культурі та мистецтві - 10 тис. грн

5.Дорожні матеріали та транспорт - 72 тис.грн

6. Виготовлення технічної документації на водогони - 30 тис. грн

7.Виготовлення технічної документації на земельну ділянку - 8 тисяч грн

8.Оплата за електроенергію - 0,4 тис. грн

9.Громадські роботи -18,168  грн

10.Благоустрій населених пунктів-20 тис.грн

11.Співфінансування проектів розвитку громад - 60 тис. грн

           Виступив заступник голови РДА Пастушенко В. М., який проаналізував роботу Крижопільської  РДА,співпрацю з громадою села Крикливець  та намітив плани на 2018 рік.  Детально висвітлив питання щодо ремонту доріг.

Генеральний директор ПРаТ  «ПК Поділля»  Гавріш О. О. розповів про плани на співпрацю з громадою села.

    На завершення сільський голова звернувся до людей зі словами вдячності  і побажав усім успіху в досягненні мети, щоб село, люди, які тут живуть, мали гідне життя, їхні діти та онуки - гідне майбутнє, щоб наше село Крикливець  відродило свою славу  гідною працею та достатком кожної родини.

 

За матеріалами Крикливецької сільської ради