Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Консолідація влади та громади - запорука вирішення нагальних проблем

05 травня 2014 року голова районної ради Анатолій Стратієвський взяв участь у нараді з питань соціально-економічного розвитку області та забезпечення належної підготовки до позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.

Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник поінформував присутніх про роботу, що проводиться для забезпечення громадського спокою і правопорядку на території Вінниччини та зупинився на завданнях, які стоять перед органами влади у забезпеченні належного проведення виборчого процесу та першочергових заходах щодо зміцнення територіальної оборони області.

Від села до області має бути сформована чітка схема взаємодії усіх силових структур, громадських формувань та активного населення. Водночас необхідно відпрацювати систему оповіщення, - вкотре наголосив очільник області. Він висловив переконання, що лише дисципліна і чітке розуміння того, що і як потрібно робити, зможуть забезпечити позитивний результат.

Голова обласної ради Сергій Свитко у своєму виступі звернув увагу на те, що дуже важливо є співпраця не тільки всіх структурних підрозділів органів виконавчої влади з одного боку, але й з іншого боку - органів місцевого самоврядування.

Ми маємо досить великий депутатський корпус і необхідно опиратись на роботу депутатів. Депутати повинні працювати зі своїми виборцями та доносити до них ті проблеми, які існують в суспільстві і консолідувати громади. З іншого боку, я хотів би сказати, що сьогодні відбувається важлива нарада і мова йде, зокрема, про організаційне і фінансове забезпечення територіальної оборони області, району, селища, села. На попередній черговій сесії обласної ради було виділено близько 3 млн. грн. для потреб силових структур. Найближчим часом ми скличемо позачергову сесію обласної ради, де будуть виділені кошти для потреб територіальної оборони Вінницької області. Я вважаю, що депутати підтримають цю позицію. Впевнений, що тільки в єдності влади і народу, політичних партій, громадських організацій, всіх громадян, які вболівають за майбутнє нашої держави – наша сила, - наголосив Сергій Свитко.

Очільник обласної ради висловив також переконання, що ніхто не може здолати народ, який має за мету жити в незалежній державі, де кожному гарантуються права і свободи.