Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

КОНКУРС!

 

Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно- ресурсний центр» - вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога (олігофренопедагог) та вчителя реабілітолога.

   Місцезнаходження установи: вул. Героїв України,41, 

смт Крижопіль, Вінницька область, 24600.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

  • громадянство України;
  • вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»;
  • стаж роботи за фахом три роки;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння комп’ютером на рівні користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі,  подають до відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської районної державної адміністрації такі документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію (копії) документа (документів) про освіту;

- копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

- копію трудової книжки.

Кандидати на посаду педагогічного працівника комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно - ресурсний центр» можуть надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Документи від кандидатів приймаються протягом 20 календарних днів із моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Прийом документів від кандидатів здійснюється за адресою: вул. Героїв України,41 смт Крижопіль, відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської районної державної адміністрації (понеділок - п’ятниця - з 8-00 год. до 16.00 год.; телефон для довідок: (04340) 21237).