Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Колядувало Крижопілля

 

Уже вшосте у нашому селищі   проходить районний фестиваль колядок «Різдвяне диво». От і цьогоріч  на площі біля районного Будинку культури розмістилися світлиці з виставками народних умільців, традиційними народними різдвяними стравами: кутею, пирогами, узваром, шинкою, ковбасами, а найбільше було вареників.

Таке дійство наповнює душу радістю, щирістю, добром. І навіть  зимовий холод не зміг вплинути на ту позитивну енергетику, яка витала в повітрі.

 Колядники пройшли ходою по центру містечка, і їхні пісні зібрали на площі  багато крижопільчан,  аби подарувати святковий настрій та чарівний дух Різдва.

Вітаючи усіх присутніх з новорічно-різдвяними святами голова райдержадміністрації Валентин Панчук зазначив: "Кажуть, що спів колядок заряджає радістю, добром на увесь рік. Сьогодні ми традиційно відзначаємо різдвяні свята, і допоки будуть жити народні традиції - доти буде жити наша Україна".

Щирі слова вітання від усього депутатського корпусу та себе особисто висловив голова районної ради Петро Тамбовцев, побажав міцного здоровя добра, Божої благодаті і миру на нашій славній землі .

Керівники району Петро Тамбовцев та Валентин Панчук уже традиційно стають активними виконавцями щедрівок і колядок  разом із зведеним гуртом «Молодички» та «Кряжани» .

Протягом усього свята безперервно лунали різдвяні віншування фольклорних, співочих та обрядових гуртів району, а також частування різдвяними стравами.