Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Керівником госпітальної ради Південного госпітального округу обрано Олену Краківську

 

 

4 травня відбулося засідання госпітальної ради за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка, а також директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Людмили Грабович.

Відвідати всі лікувальні заклади, які входять до складу Південного госпітального округу, перевірити їх відповідність вимогам сьогодення, а також наблизити медичну допомогу до жителів планує головний лікар Томашпільської центральної районної лікарні Олена Краківська, яку  обрали керівником госпітальної ради цього округу.

 «Разом із членами госпітальної ради ми хочемо ознайомитися з роботою усіх лікувальних закладів округу, оцінити їх матеріально-технічну базу, а також кадрове забезпечення,  щоб підготувати детальний план розвитку  цих медичних установ. Ми маємо на меті знаходити спільні рішення як з громадою округу, так і з органами влади. Наша робота буде спрямована на пацієнта», - підкреслила Олена Краківська.

До складу госпітальної ради, яка налічує 16 членів, увійшли головні лікарі та їх заступники, а також фінансисти, депутати, науковці та керівники об’єднаних громад. Між іншим, заступником голови госпітальної ради обрали голову постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  Ярослава Хребтія.

На сьогодні куратором округу є начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню обласного Департаменту охорони здоров’я Ольга Задорожна.

Також, під час заходу директор Департаменту охорони здоров'я ОДА запропонувала розпочати ознайомлення з лікувальними установами Південного госпітального округу та завершити цей процес до кінця літа.