Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Керівники району вшанували ветеранів Другої світової війни

Друга світова війна - особлива сторінка в житті усіх українців. Суворий час перекреслив мрії та плани кожного. Але з кожним роком страшна війна відходить у минуле, і багато хто вже не пам´ятає, та й може зовсім не знає про події тих років, тисячі перемог на всіх фронтах, з яких і склалася велика перемога. Однак є й такі люди, для кого війна навічно залишилася в серці і досі стоїть перед їх очима. Це ветерани війни, люди, чиїми руками кувалася перемога.

Сьогодні у нашому районі залишилося зовсім мало ветеранів війни. Серед них всього 16 учасників бойових дій, з них сім проживають у с.Павлівка, троє у смт Крижопіль та по одному ветерану в селах Соколівка, Гарячківка, Крикливець, Шарапанівка, Княжа Криниця та Красносілка.

Наші фронтовики для всіх нас - герої Перемоги, а про героїв забувати не можна, тим більше про тих, які живуть поряд.

Пам´ятати, піклуватися про них, хоча б зрідка відвідувати, цікавитися їх життям, здоров´ям та допомагати - це наш головний обов´язок.

Напередодні відзначення 75-ї річниці Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова райдержадміністрації Володимир Скалій разом зі своїм заступником Михайлом Собків, головою районної ради Петром Тамбовцевим та очільниками територіальних громад відвідали учасників бойових дій, які проживають на території району.

З привітаннями та побажаннями здоров’я, миру та злагоди вручили ветеранам подарунки, придбані за рахунок коштів районної Програми відзначення державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшанування кращих виробничників, проведення інших культурних заходів.