Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Керівники району відвідали Соколівську та Куницьку територіальні громади

Голова районної ради Петро Тамбовцев та голова районної державної адміністрації Валентин Панчук відвідали Соколівську та Куницьку територіальні громади для проведення огляду готовності дошкільних, загальноосвітніх   навчальних закладів та медичних закладів до опалювального сезону, виявлення проблемних питань, які потребують стороннього втручання.  Під час об’їзду голів супроводжували сільські голови.

Виявлено, що на териорії Соколівської сільської ради проживає 2354 людини, знаходиться 3 середньоосвітніх навчальних закладів: СЗШ І-ІІІст с.Соколівка, СЗШ І-ІІ ст. с. Соколівка, ЗНЗ І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад с.Левків та 2 дошкільних навчальних заклади в с. Соколівці. Всі заклади готові до опалювального сезону, зберігається тепловий режим.

Проблемними питаннями є утримання двох шкіл у селі Соколівка, в яких навчається 142 учнів. Тому Валентин Іванович рекомендував вивчити питання об’єднання цих шкіл.

Позитивне враження склалося від відвідування НВК ЗНЗ с.Левків – гарне охайне приміщення, тепло, комфортно для 44 учнів.

Залишаються відкритими питання для всіх навчальних закладів придбання інтерактивної дошки, сучасного комп’ютерного класу.

В Соколівці працює лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, забезпечена медичним персоналом. Опалення електричне. Проблем з опаленням немає. Проблема із забезпеченням водою. Рекомендували сільському голові  побудувати криницю або провести воду від сусідньої криниці.

Також рекомендовано вивчити питання проведення в селі швидкісного інтернету.

 В селі Куничому проживає 462 жителів. У НВК ЗНЗ І-ІІст перебувають 43 учнів та 20 дошкільнят. Двадцятеро дітей харчуються безкоштовно. До опалювального сезону готові. Проблемним залишається питання обстеження та ремонту стелі у дитячому садочку.

Залишається невирішеним питання забезпечення медпункту медпрацівником. Рекомендовано подати оголошення в ЗМІ, подати заявку в  районний центр зайнятості.

До вирішення проблемних питань залучено відповідні структурні підрозділи та служби району.