Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Керівники району привітали вихованців психоневрологічного санаторію ім Д Заболотного

 

Щороку напередодні Новорічних та Різдвяних свят представники влади району вітають дітей психоневрологічного санаторію ім. Д.Заболотного. Не став винятком і нинішній. Голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев потурбувались, аби діти у ці дні отримали подарунки    та масу позитивних емоцій.

Очільники району привітали вихованців закладу: «Новий рік - це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Нехай він буде для вас, ваших рідних і друзів  роком добрих перемін, а дні світлих свят стануть незабутнім дивом і казкою, яка ніколи не скінчиться.

Нехай здійснюються ваші найпотаємніші й найфантастичніші мрії і задуми, серце буде зігріте любов’ю і теплом, домівка повниться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям.

Щиро бажаю вам, щоб сьогодні й кожного наступного дня ваші дитячі серця відчували тепло та любов, а всі зусилля дорослих єднались заради вашого щасливого майбутнього», - сказав у своєму виступі Валентин Іванович».

Двадцяти восьми діткам, які перебувають на лікуванні,вручено солодкі подарунки та яблука із саду голови райдержадміністрації.