Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Керівники райдержадміністрації та районної ради зустрілися з керівниками найбільших фермерських господарств району

 

31 березня 2020 року голова райдержадміністрації Володимир Скалій спільно зі своїм заступником Михайлом Собківим та  голова районної ради Петро Тамбовцев зі своїм заступником Іваном Русіном провели зустріч з керівниками найбільших фермерських господарств району: Володимиром Василишеном,  Андрієм Капріцою, Петром Русіном, Василем Мордванюком та  Олександром Гуменним.

Метою зустрічі стало обговорення такого важливого питання, як співпраця органів влади та суб’єктів господарювання у реалізації заходів з недопущення поширення коронавірусної інфекції на території району.

Характеризуючи сьогоднішню ситуацію, голова райдержадміністрації Володимир Скалій зауважив, що наразі найголовнішим питанням є підготовка та дооснащення госпітальної бази Крижопільської ОЛІЛ. Нещодавно лікарня отримала першу партію швидких тестів та засобів безпеки, але їхня кількість закриває лише першочергові потреби медичної допомоги. На останній сесії районної ради прийнято рішення про залучення коштів місцевих бюджетів у сумі 1,5 млн грн для Крижопільської ОЛІЛ, однак лише бюджетних коштів недостаньо для забезпеченя максимального захисту мешканців району та боротьби із пандемічною загрозою.

Фермери з розумінням поставилися до цієї нагальної проблеми та зобов’язалися допомогти, перерахувавши благодійну допомогу на підтримку лікарні та забезпечивши мобільну медичну бригаду, яка виїжджатиме до пацієнтів з підозрою на COVID-19,  паливно-мастильними матеріалами.

Для інформації:

З початку оголошення збору коштів на благодійні рахунки Крижопільської ОЛІЛ надійшло 30 560 грн. Приємно зазначити,  що до збору коштів долучилися також фермери Піщанського району.

Дякуємо всім небайдужим, хто відгукнувся на наш заклик та перерахував кошти на підтримку нашого лікувального закладу!

Разом з тим, звертаємось до інших фермерських господарств, суб'єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців, які мають можливість допомогти у придбанні якомога більше необхідних індивідуальних засобів захисту для медичних працівників та пацієнтів.

Для перерахування благодійних внесків на реалізацію заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, просимо використовувати такі реквізити:

Комунальне некомерційне підприємство «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування»

р/р UA843026890000026002055349290, ЄДРПОУ 01982560, МФО 302689,  АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

р/р  UA893204780000026000924883297, ЄДРПОУ 01982560, МФО 320478, АБ «УКРГАЗБАНК».