Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Ювілейний день народження

 

 7 вересня 2018 року, свій ювілейний день народження - 90-ліття - відзначила Наталія Григорівна Семенова, жителька с. Крикливець. Зустрічала його у великому родинному колі, адже має 6 онуків, 8 правнуків і праправнука Матвія.

Ювілярку від імені районної та місцевої влади у цей день привітали керівник виконавчого апарату районної ради Наталія Тимчишена, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації Сергій Лисий, Крикливецький сільський голова Олексій Смішний.

Народилася Наталія Григорівна 7 вересня 1928 року. На її долю випали важкі роки Другої світової війни 1939-1945 років. З 13 років працювала в рільничій бригаді місцевого колгоспу.

Після війни підіймала з руїн село, а відтак державу. Трудовий стаж Наталії Григорівни сягає більше 40 років, з яких близько 15 років вона - ланкова рільничої бригади. Вже перебуваючи на заслуженому відпочинку, багато років працювала, як тоді казали, в «ланці пристарілих». Розуміла, що її праця потрібна громаді.

В 1957 році одружилася з Петром Григоровичем Семеновим (нині покійним), який сам виховував двох дітей – Ніну та Олександра. У шлюбі народили ще двох – сина Григорія та доньку Ольгу. Усіх виростили, дали дорогу в життя.