Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Ювілей Тернівської школи

25 жовтня 2018 року у НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Тернівка відбулося святкування 50-річчя рідної школи «Я на зустріч із юністю йду».

На свято були запрошенні голова Крижопільської районної ради Петро Тамбовцев, заступник голови Крижопільської районної державної адміністрації Валентина Круць, Тернівський сільський голова Віталій Білик, директор ПрАТ «ПК «Поділля» Олександр Гавріш та представники відділу освіти, молоді та спорту. На святі були також колишній директор Анатолій Заболотний та  вчителі-ветерани педагогічної праці Майборода Г.Г., Салун О.А. та Гнатенко О.І. –  найпочесніші гості свята.

 Голова районної ради Петро Тамбовцев та заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць привітали з ювілейною датою педагогічний колектив, учнів школи, учителів-ветеранів та випускників різних років. У вітаннях щиро бажали всім невпинного руху вперед, успішного здійснення планів та задумів, а підґрунтям щасливого життя хай буде мир в Україні, міцне здоров‘я, серце сповнене любові та добра, щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку кожної душі.

На святі звучали пісні про Україну, про школу, вчителів, маму… Лунали оплески, гордились батьки, раділи гості. А між звучанням віршів, виконанням пісень, лунали вітання з ювілеєм від гостей, друзів, спонсорів, які вручали подарунки.

Учнівський та вчительський колективи НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Тернівка сповнені бажанням трудитися і наполегливо рухатися вперед, у кожного з них ніби виросли крила. Творчих злетів вам, розбудовуйте нову українську школу, віримо в те, що Ваш заклад освіти процвітатиме та й надалі займатиме гідне місце серед кращих закладів освіти Крижопілля.