Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Юні лісівники зустрічали гостей

На базі СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль  проведено обласний семінар-практикум на тему: «Форми і методи позашкільної роботи із сільською молоддю Крижопільського району».

Мета заходу - представлення системи екологічного виховання в навчальних закладах району. 

На захід були запрошені голова райдержадміністрації В.І.Панчук , голова районної ради П.С Тамбовцев , начальник відділу освіти В.А. Кушнір, директор Крижопільського районного центру закладів освіти Н.А. Пестик , викладачі з Донецького національного університету ім. В. Стуса та Вінницького педагогічного університету  ім. М. Коцюбинського. У семінарі взяли участь керівники та методисти обласної та районних станцій юних натуралістів, учителі біології.

У програмі семінару було передбачено висвітлення природоохоронної роботи учнів та вчителів району, наукової роботи учнів школи №2 селища Крижопіль в МАН, презентація роботи шкільного лісництва «Паросток» та екологічної агітбригади «Первоцвіт». В.М.Чабанюк - директор школи №2 смт Крижопіль, провела екскурсію навчальним закладом, ознайомила з роботою наукового товариства.

На базі розсадника ДП «Крижопільський лісгосп» юними лісівниками були проведені майстер-класи з вирощування та догляду за лісовими й декоративними культурами. На завершення учасники семінару відвідали музей Д.К. Заболотного.

За інформацією відділу освіти РДА