Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

День пам’яті та скорботи

 Традиційно 8 травня Україна разом з усім вільним світом відзначає День пам’яті та примирення. Дуже символічно, що це відбувається напередодні 9 травня – Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У райцентрі  біля Меморіалу загиблим у Другій світовій війні відбувся мітинг. Люди прийшли, аби  згадати ратний подвиг і героїзм ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та схилити голову перед світлою пам’яттю безневинно загиблих жертв війни.
Урочистою ходою учні двох шкіл селища, представники трудових колективів пройшли селищем і зібрались біля пам’ятного місця. Всюди стилізована квітка маку: на гірляндах, яку молодь принесла до Меморіалу, в руках дітей, на одязі учасників урочистої ходи та мітингу.

Представники різних конфесій провели поминальну панахиду за жертвами Другої світової війни.

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Петро Тамбовцев, Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков.

У цей же день ввечері на площі біля Меморіалу за участі керівників району, громадськості пройшла акція «Перша хвилина миру».

Було оголошено хвилину мовчання, горів символічний вогонь миру, пам’яті та примирення.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!