Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Готуємось відзначити ювілей славетного земляка

У грудні нинішнього року минає 150 років від дня народження Данила Кириловича Заболотного - видатного українського мікробіолога, епідеміолога, президента ВУАН (тепер Національна академія наук України) у 1928-1929 роках, засновника Інституту мікробіології та епідеміології в Києві.

Основні заходи - наукову конференцію, урочистості на території Меморіального музею в с. Заболотне - передбачається провести у вересні цього року. Зараз же йде активна підготовка до прийому гостей, які будуть з багатьох регіонів України та із-за кордону, до забезпечення активної роботи музею в цілому.

Під керівництвом голови райдержадміністрації Валентина Панчука щомісяця проводяться оперативні наради з приводу ходу ремонтних робіт, виконання заходів з благоустрою території. 12 травня відбулась чергове обговорення питань з цим пов’язаних, цього разу – на території Меморіального музею.

Члени робочої групи поінформували про виконання доручень. Управлінням економічного розвитку райдержадміністрації підготовлено проект щодо перекриття солом’яного даху хати-музею, який подано на ХІІІ обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Ще один проект – з благоустрою території музею та прилеглої до нього – підготувала районна  рада.

Окреслено наступні кроки з підготовки до ювілею славного земляка, зокрема, щодо проведення зовнішнього ремонту експозиційної зали, входу на територію музею, виготовлення та встановлення табличок, банера з планом розміщення об’єктів та ін.