Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Дзвеніли колядки і щедрівки

 

Різдвяний колорит та святкову атмосферу 15 січня 2019 року відчули  жителі та гості райцентру, адже вже доброю традицією стало відзначення цих світлих і радісних свят у колі всієї громади. Цього року біля районної ялинки, яку урочисто - і теж усією громадою - відкривали у грудні на Миколая.

На площі перед районною державною адміністрацією та районною радою усіх крижопільчан з Новорічними та Різдвяними святами тепло вітали  керівники району - голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев. Вони відзначили, що саме такі творчі заходи допомагають нам зберігати українські народні традиції,   долучатися до джерел народної творчості, відчувати одвічний  зв'язок з культурою і звичаями наших предків.

Із словами вітання виступив благочинний району, настоятель    храму Святого Апостола і євангеліста Іоанна Богослова  с. Зеленянка відродженої Православної Церкви України протоієрей о. Петро.

У заході взяли участь аматори районного Будинку культури, колективи сільських територіальних громад, які виконували як популярні, так і старовинні колядки, щедрівки, народні пісні.

Святковий захід пройшов за підтримки акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля». Усіх, хто завітав на свято, працівники ПрАТ ПК «Поділля» пригощали смачною юшкою та кашею.

Усіх гостей святкового заходу різноманітними стравами також щедро пригощали громади сіл Соколівка та Левково, Красносілка та Зеленянка, Голубече, Жабокрич, Тернівка, Заболотне, Савчине, Вільшанка, Кісниця, Гарячківка, Вербка, Крикливець, Городківка.