Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Довгожителька живе у Заболотному

Сонячного осіннього дня жителька с.Заболотне Крижопільського району  Ганна Михайлівна Пустовіт у теплому сімейному оточенні зустрічала гостей та приймала найщиріші вітання з нагоди славного 95-річного ювілею.

Привітати іменинницю приїхали  голова районної ради Петро Тамбовцев, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко та сільський голова Сергій Браславець. Виконуючи почесну місію, керівники вручили  іменинниці вітальну листівку  з найкращими побажаннями  здоров’я, радості, родинного затишку й шани від рідних, квіти та адресну грошову допомогу від райдержадміністрації та районної ради.

Усе життя Ганна Михайлівна пропрацювала на фермі. Сьогодні має велику, дружну родину: доньку із зятем, троє внуків, п’ятеро правнуків та маленьку праправнучку, які щоденно піклуються про неї та дарують тепло своїх сердець, а  взамін отримують ліричні пісні, якими ювілярка налаштовує своїх рідних на добро, злагоду та позитив.     

Незважаючи на свій поважний вік, іменинниця радо зустрічала гостей, жартувала та дякувала за привітання та увагу з боку районної влади.

З метою вшанування досвіду, знань, умінь та мудрості людей, які є носіями культури минулого століття – часу, коли найвищими цінностями були честь, вихованість, толерантність та інші духовні якості, дякуючи яким вони гідно пройшли через найскладніші випробування життя, у районі не один рік поспіль  приймається Програма вшанування найстаріших жителів району. І  вже стало гарною традицією вшановувати  районною владою своїх громадян, яким виповнюється  90, 95 та 100 років.