Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

До завершення деклараційної кампанії залишився неповний тиждень

 

Звертаємо увагу посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на те, що до кінця кампанії подання е-декларацій залишився неповний тиждень, оскільки термін їх подання спливає 00:00 год. 1 червня 2020 року. Це пов`язано з тим, що 17 березня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», згідно з якими у 2020 році продовжено до 1 червня термін подання декларацій після звільнення.

Крім того, суб`єкти декларування, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію перед звільненням або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані у зв’язку із встановленням на території їх проживання карантинно-обмежувальних заходів, звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період.

Наголошуємо на відповідальності за порушення вимог фінансового контролю щодо несвоєчасного подання декларації суб’єктом декларування. За подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особа може притягатися до кримінальної, адміністративної та дисциплінарної відповідальності в установленому законом порядку.