Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

До тридцятої річниці виведення військ з Афганістану

 

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  15 лютого 2019 року в районному Будинку культури пройшла зустріч керівництва району  з ветеранами бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Сьогодні в районі проживає 97 воїнів-інтернаціоналістів, з них 56 особи, які брали участь у бойових діях на території республіки Афганістан, в тому числі 12 осіб з інвалідністю.      

З вітаннями до учасників бойових дій звернувся голова районної державної адміністрації Валентин Панчук.

 «Щиро вдячний вам, усім воїнам-інтернаціоналістам за віддане служіння Україні, за гідність, високу відповідальність перед людьми і державою, за військове братерство і піклування про родини загиблих.

Хочу подякувати всім тим воїнам-афганцям, які сьогодні займають активну громадянську позицію, багато хто знаходиться на Сході. Ви своєю допомогою та самовідданістю показуєте, що не можна бути байдужими до того, що відбувається нині в державі. 

Ви є прикладом єдності, взаєморозуміння, взаємоповаги, вміння прийти на допомогу. Як би не було важко, ми всі разом, через реформування суспільства, через боротьбу маємо впевнено йти до нашої спільної мети - побудови сильної і заможної України.

Бажаю всім миру, щоб війна, яка йде на території України, швидше завершилася», - сказав на завершення свого виступу Валентин Іванович.   

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам’ять  воїнів, які загинули, померли  від ран та різних недуг – учасників війни в Афганістані, а також воїнів-земляків, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.

Голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев вручили  адресну допомогу сім’ям загиблих та померлих воїнів-афганців, інвалідам війни в Афганістані.

Матеріальну допомогу та солодку продукцію сім’ї загиблих воїнів-афганців, члени районної спілки воїнів-інтернаціоналістів отримали також від депутата Вінницької обласної Ради Геннадія Вацака, їм її та щирі вітання передала помічник депутата Тетяна Фоменко.

Урочистості продовжилися тематичною концертною програмою.

      Учасники зустрічі відвідали могили загиблих та померлих на кладовищі, що в райцентрі. Квіти покладено також на могили воїнів-інтернаціоналістів у селах району.