Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

До Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

 

 

Цьогоріч 15 лютого виповнюється 31 рік з часу виведення військ колишнього Радянського Союзу з республіки Афганістан. У цей день ми вшановуємо не тільки загиблих, а і висловлюємо глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військову присягу в «гарячих точках» планети.

Сумний підсумок цієї війни трагічний - життя 3300 наших співвітчизників забрала ця війна. Понад 8 тисяч повернулися пораненими та понад 6 тисяч стали інвалідами.

 Цей пам’ятний день ветерани війни в Афганістані щороку відзначали як свято завершення останньої війни, де брали участь сини України. Однак,  нажаль, і зараз  збройна агресія з боку Росії створює загрозу територіальній цілісності і суверенітету Україні.

 Сьогодні ми згадуємо та цінуємо подвиги учасників бойових дій. Це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

 Шановні ветерани! Священною є пам'ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов'язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих та шануємо живих, ви - Герої назавжди!

 Від щирого серця бажаємо вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

 Честь вам і слава!

Голова районної державної                         Голова районної

адміністрації                                               ради

Валентин Панчук                                        Петро Тамбовцев