Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

До Дня працівників сільського господарства

 

 

Шановні працівники сільського господарства району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

         Крижопільщина славиться прадавніми землеробськими традиціями, щирими та працьовитими людьми. Виконуючи високий обов’язок щодо формування продовольчого потенціалу, невтомні сільські трударі щоденною працею зміцнюють економіку району, покращують добробут його жителів.

Висловлюємо шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу - хліборобам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва - всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом. Переконані, що ви й надалі будете максимально зміцнювати виробничі потужності й утримувати провідні позиції на державних ринках продовольства.

У день професійного свята бажаємо вам прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Нехай втілюються у життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту Крижопільщини.

 

Голова районної державної                 Голова районної

адміністрації                                         ради

Володимир Скалій                                        Петро Тамбовцев