Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

До 70-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В рамках заходів з відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги  над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни 5 травня на центральній площі райцентру відбувся концерт художніх колективів району «А вдячність ітиме від роду до роду в піснях і легендах про подвиг народу».

Крижопільчани завжди будуть  пам’ятати тих, хто здобував Перемогу, кого сьогодні  немає в живих, будуть  пам’ятати   подвиг  крижопільчан - Героїв Радянського Союзу Романа Сміщука та Олега Бичковського, мужність усіх земляків, виявлену ними  на фронтах  та в тилу в роки Другої світової війни.

Крижопільчани  схиляють голови   перед загиблими на Майдані під час Революції гідності – патріотами, які захищали європейський вибір, незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. 

Крижопільчани завжди пам’ятатимуть героїв – земляків:  Олександра Савченка, Сергія Бойка, Андрія  Долейка, Володимира Андріяша, Олександра Колівошка та Юрія Мельника, які  загинули під час виконання свого військового та громадянського обов’язку  на Сході України, адже вони віддали свої молоді життя за перемогу, яка обов’язково прийде на Схід нашої держави, в Крим, і буде вона за українським народом.

У заході взяли участь голова районної ради Анатолій Стратієвський та його заступник  Петро Тамбовцев.