Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Дитячі атракціони, смачне частування та великий святковий концерт - так відзначили день селища у Крижополі

9 вересня, у гарні щедрі осінні дні, крижопільчани  мали гарну нагоду зібратися усією громадою, аби  відзначити разом ювілейну річницю селища – 150-річчя від дня заснування. 

На свято завітали директор Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Микола Копачевський, голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Петро Тамбовцев, помічник народного депутата  Юрія Македона В’ячеслав Березовський, настоятелі Свято-Миколаївського храму, протоієрей о. Віталій та  Римсько-католицької церкви  о. Едуард, селищні голови з сусідніх  районів – Бершаді, Чечельника, Томашполя.

Вітаючи крижопільчан зі святом, Валентин Панчук зазначив: «Крижопільщина  пишається, що до скарбниці Поділля належить і перлина нашого селища. Але найцінніше у великій історії нашого містечка - це люди - талановиті, щирі, добрі й трудолюбиві Адже ви не залишаєтесь осторонь усіх добрих справ, якими живе наш район і робите це заради добробуту краю та благополуччя людей. Щиро дякую крижопільчанам за активну участь у розвитку селища та району, впевнений, що жителі селища і надалі з виваженою громадською позицією долучатимуться до всіх добрих справ, які робляться заради добробуту».

У цей день також лунали слова подяки найстаршій жительці нашого містечка Роллер  Вінцентині  Францівні, вітання наймолодшому жителю Крижополя, вдячність захисникам Батьківщини, усім крижопільчанам, які трудяться у різних галузях,  приносять славу не лише  рідному  селищу, а й  усій Україні.  

Далі у центрі селища відбулася велика концертна програма за участі найкращих виконавців пісні і танцю району,  місцевої рок-групи  «Блек  енд  вайт». Перлиною свята став виступ народного артиста України Миколи Янченка.

У цей день крижопільчани та гості свята мали можливість переглянути мистецькі виставки, показовий  виступ  спортивного клубу рукопашного бою «КРАБ», взяти участь у конкурсі караоке, побачити яскраве «файєр-шоу», пригоститись морозивом, козацьким  кулішем та смачним українським борщем.