Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

День захисника України

День захисника України, який відзначається відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 «Про День захисника України», – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України.

12 жовтня в смт Крижопіль Вінницької області біля пам"ятника загиблим воїнам ООС відбувся мітинг - реквієм пам"яті загиблих, а в районному Будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт до Дня захисника України.

На мітингу та урочистостях виступили голови районної адміністрації та ради Валентин Панчук та Петро Тамбовцев.

«Сьогодні все свідоме українство, всі ті, хто вважає себе не тільки народом, а в першу чергу величною українською нацією, віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких. Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це найвищу ціну… Вшановуємо міцність духу наших звитяжних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Шановні крижопільчани!

Я  щиро вітаю всіх, в кому живе дух наших славних попередників – справжніх патріотів і героїчних виборювачів незалежності нашої держави!  Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Низький уклін всім землякам, хто захищав цілісність і суверенітет нашої Держави. Велика вдячність і повага всім, хто стоїть тепер в ім’я миру  в Україні!» - зазначив у своєму вітальному слові Петро Серафимович.

Для проведення панахиди були запрошені священники - отець Петро (с. Зеленянка), отець Микола (смт Крижопіль) та отець Богдан (с. Городківка).

На святковому концерті вокально - інструментальний гурт "Аскер" (м.Вінниця) подарував чудові пісні військово - патріотичного спрямування, які вразили своєю болючою тематичністю.