Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

День Соборності України у Крижополі

20 січня 2017 року на площі біля районної державної адміністрації та районної ради відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України, в якому взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій, районних осередків політичних партій та громадських організацій, громадськість району.

Урочистості було відкрито під звуки Державного Гімну України. Зі святом учасників мітингу привітав голова райдержадміністрації Валентин Панчук.

«День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Сьогодні, коли Україна переживає непрості часи, коли її існування знаходиться під загрозою, поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення, загострилось їх розуміння.

Соборність, яку українці проголосили 98 років тому – це не тільки визнання єдності всіх територій, але й об’єднання нації.

Бажання українців жити у соборній, незалежній, цілісній та єдиній державі, ім’я якій - Україна, окриляє, змушує вірити у власні сили та надихає йти до перемоги.

День Соборності України - це можливість укотре заявити на весь світ, що Українська нація - єдина, а її територія - неподільна.

Можливість показати агресорові, що всі його намагання порушити внутрішній спокій, підірвати міжнародний авторитет, змінити європейський напрям розвитку України, отримали й отримуватимуть гідну відсіч. Десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони й мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як сьогодні.

Єдність сьогодні, без перебільшення, - це головна умова нашої сили та незалежності», - сказав у своєму виступі Валентин Іванович.

Від учасників урочистого мітингу  до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку лягли  живі квіти.