Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

День перемоги провели під гаслом "Пам'ятаємо. Перемагаємо"

9 травня 2016 року в райцентрі пройшов традиційний мітинг-реквієм з нагоди 71-ї річниці перемоги у Другій світовій війні.

Ветеранів війни урочисто зустрічали на площі представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники осередків політичних партій і громадських організацій, представники підприємств, установ, організацій, громадськість, гості селища; учні  вручили їм квіти. На жаль, цьогорічний мітинг з пам’ятного місця для усіх крижопільчан – Меморіалу загиблим воїнам – споглядали лише троє учасників з тринадцяти, які сьогодні проживають в райцентрі.  

Перед учасниками мітингу виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Пастушенко, який звернувся зі словами глибокої вдячності до ветеранів війни, тих, хто у роки війни став на захист рідної землі, хто ціною власного життя врятував світ від нацистських загарбників. Зокрема, зазначив: «Важко переоцінити роль України у Другій світовій війні, її внесок у здобуття перемоги. Найтрагічнішими є соціальні втрати – загибель людей у боях з ворогом, розстріляне, вивезене на каторжні роботи мирне населення». Ці втрати України у Другій світовій війні перевищили 10 млн. чол. Мужньо билися на фронтах Другої світової мешканці району, серед них - 902 жителі Крижополя. Всього ж майже 6700 жителів району загинуло на полі бою, пропало безвісти, страчено ворогами. Крижопільщину прославили імена наших земляків, Героїв Олега Бичковського та Романа Сміщука.        9 братських могил, 8 солдатських поховань, 23 пам’ятники загиблим воїнам та 3 меморіали на території району є  свідками тих далеких подій.

Від ветеранів війни і праці учасників мітингу привітав Леонтій Шевчук.

Теплі слова вдячності та глибокої поваги на адресу ветеранів звучали   у вітанні учениці СЗШ І-ІІІ ст. №1 селища Аліни Величко.

Від учасників мітингу до пам’ятного місця  покладено живі квіти.

Благочинний  району о. Миколай та настоятель Свято-Миколаєвського храму селища о.Віталій відправили панахиду за загиблими.     

З вітаннями, продуктовими наборами представники районної державної адміністрації та районної ради відвідали учасників бойових дій Другої світової війни. Від районної державної адміністрації та районної ради вручено подарунок (кондиціонер) Вінницькому обласному госпіталю для ветеранів війни.