Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

74 роки відділяють нас від історичного травня 1945-го, коли закінчилася одна з найжорстокіших воєн в історії людства, яка забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила землю.

В ці дні весь світ відзначає цю радісну подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем  майже по всіх континентах планети, несучи за собою смерть та горе.

У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.

У ці дні, схиляючи голови біля пам'ятників і меморіалів, присвячених пам'яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років, ми згадуємо подвиг наших дідів і прадідів та віддаємо данину поваги воїнам АТО - героям нової України: адже смертельний подих війни відчувається знову.

 Вічна їм ,світла пам’ять. Минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв і вдячно славитиме їх великий подвиг.

Ми в неоплатному боргу перед нашими визволителями, живими і полеглими.

9 травня 2019 року в райцентрі пройшов мітинг-реквієм з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Відкрив мітинг селищний голова Олександр Третьяков, який привітав жителів і гостей селища з Днем перемоги, побажав миру і затишку в родинах, оптимізму,  міцного здоров’я.

З вітальною промовою до крижопільчан звернувся голова районної ради Петро Тамбовцев.

Учасників мітингу вітали також, депутат Вінницької обласної ради Юрій Семенюк, військовий комісар Крижопільського райвійськкомату, підполковник Олег Стецюк, учень СЗШ І-ІІІ ст. №2 райцентру Андрій Оніщук.

Від учасників мітингу до Меморіалу загиблим у роки Другої світової війни та пам’ятного знака на честь загиблих у зоні антитерористичної операції крижопільчан покладено живі квіти.

Заупокійну панахиду за загиблими у Другій світовій війні відправив благочинний Крижопільського району Православної церкви України, протоієрей Петро Підсадний. 

У ці святкові дні з вітаннями, подарунками представники районної державної адміністрації та районної ради відвідали учасників бойових дій Другої світової війни.