Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

День місцевого самоврядування

Сьогодні в районному Будинку культури відбулися святкові заходи, присвячені  Дню місцевого самоврядування. Урочистості зібрали в залі представників самоврядних органів –  районної, селищної  та сільських рад, депутатів районної ради.

З вітальним словом до учасників урочистого зібрання звернувся голова районної ради Петро Тамбовцев: «Ми зібралися у цій залі в день нашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування. І я вітаю усіх тих, хто служить громаді району і висловлюю вам безмежну вдячність за Вашу працю - часто  рутинну, важку,  не до кінця належно оцінену роботу на благо жителів району. Глибоко переконаний, що ваш професіоналізм і відповідальність будуть надійною запорукою для удосконалення правових та організаційних засад місцевого самоврядування в Україні.    

  Місцеві вибори 2015 року привели у самоврядування багато нових облич, нові сподівання і надії. Наші виборці зробили свою справу, далі справа  за нами. В районі було обрано 337 депутатів місцевих рад, яким територіальні громади довірили представити їхню волю, захищати інтереси, встановлювати право жити в демократичній правовій державі. Депутатський корпус району - це великий інтелектуальний потенціал, потужна організаторська сила. До того ж сила, наділена довірою народу, який, за Основним Законом, є носієм суверенітету і єдиним джерелом  влади Україні. Не буде перебільшенням, коли скажу, що за кожним рішенням місцевих рад усіх рівнів стоїть велика робота всіх депутатів, посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Аналізуючи період, що минув від попереднього свята, а це практично рік роботи, переконуємось найперш у тому, що завдяки конструктивній позиції фракцій, представлених у районній раді 7 скликання, ми зуміли закласти надійний фундамент ефективної взаємодії між політичними силами, органами місцевого самоврядування і структурами виконавчої влади району, а наша місцева самоврядна влада - це контингент авторитетних, сумлінних, професійних фахівців, людей, які по - справжньому, на ділі вболівають за долю рідного краю, теперішнє і майбутнє України. Непросто працювати в час впровадження реформ, але, з другої сторони, ми маємо можливість впливати на цей процес і коригувати його під нашу громаду».

Щирі слова вітання колегам – представникам органів місцевого самоврядування – висловив перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко.

У день свята Народовладдя за сумлінну роботу було вручено Почесні грамоти головам постійних депутатських комісій районної ради – Нагірняку Володимиру Васильовичу, Паляниці Михайлу Васильовичу, Пляцку Роману Павловичу,Тимчишеній Наталії Дмитрівні, Харук Олені Іванівні, Хмеляру Олександру Олександровичу.

Грамоти отримали Вільшанський сільський голова Іщук Олександр Григорович, Голубецький сільський голова Коваль Олег Володимирович, Крижопільський селищний голова Третьяков Олександр Миколайович, Гарячківський сільський голова Котюжанський Олег Михайлович, Заболотненський сільський голова Браславець Сергій Миколайович, Кісницький сільський голова Гижко Людмила Павлівна, Тернівський сільський голова Білик Віталій Михайлович, Красносільський сільський голова Чепелюк Валентина Павлівна, які показали себе справжніми лідерами своїх громад.

Почесними грамотами відзначили Березовську Ганну Іванівну, секретаря Тернівської сільської ради, Кальковець Людмилу Олександрівну, секретаря Соколівської сільської ради, Скрипник Наталію Василівну, секретаря Дахталійської сільської ради, Кохан Марію Олександрівну , секретаря Жабокрицької сільської ради, Штоюнду Валентину Пилипівну, секретаря Заболотненської сільської ради, бухгалтерів Рекечинську Галину Василівну, Вахновську Руслану Іванівну, землевпорядників Колівошко Галину Михайлівну та Шмаля Олекія Івановича.

Сердечні та приємні слова вітання і найкращі побажання звучали у піснях, які дарували присутнім у залі талановиті крижопільчани.