Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Делегація Вінницької області перебувала з офіційним візитом у Республіці Румунія

 

З 27 по 29 січня делегація Вінницької області перебувала з офіційним візитом у Республіці Румунія на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа, уякому взяв участь голова Крижопільської районної ради Петро Тамбовцев. До її складу увійшли голова обласної ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Інна Кухарчук, працівники виконавчого апарату обласної ради, депутати обласної ради, голови 13 районних та трьох сільських рад Вінниччини. Основна мета візиту вінницької делегації – участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування системи місцевого самоврядування та децентралізації у Республіці Румунія».

Під час перебування за кордоном вінницька делегація ознайомилась з роботою Парламенту Республіки Румунія – Палатою депутатів, Сенату у м. Бухарест. Також провели низку зустрічей, де на досвіді Румунії обговорили питання децентралізації управління на регіональному та місцевому рівнях. Відбулися зустрічі з Президентом Ясської повітової Ради  Марічелом Попа, віце-президентами, секретарем Ясської повітової Ради, керівниками муніципалітетів та округів з метою обговорення питань функціонування органів місцевого самоврядування, обміну досвідом децентралізації управління на регіональному та місцевому рівнях.

Учасники офіційної делегації  ознайомляться з системою адміністративно-територіального устрою Республіки Румунії, з організацією роботи центральних та місцевих органів влади і управлінь.